Шагаю по Пути


Previous Entry Share Next Entry

Казки о другій ночі. Казка про Секс

Секс був вельми самостійним як для кошеня. Таке незвичне ім’я – Секс – він отримав, тому що народився у кішки в родині престарілих хіпі, які все ще не забули свою молодість, ідеали свободи, рівності та кохання без обмежень.
Уже на другий тиждень він, як тільки зміг ходити, втік від цих запізнілих ідеалістів. Вони ж були дуже старими, а тому і їсти інколи забували, що вже казати про нього.

За декілька місяців Секс змінив уже кількох власників. Маленький пухнастик легко втирався в довіру. Стоїло тільки йому подивитись своїми великими карими очима на перехожого, потертися своїм рожевим носиком об його туфлю, як людина одразу хватала кошеня на руки та несла додому.

Секс подобався всім. Але не у всіх вистачало часу та можливостей займатися ним. Тому він і втікав шукати нових власників.

Спочатку він опинився у однієї дуже зайнятої дами. Їй було трохи більше тридцяти. Вона працювала топ-менеджером у великій компанії, йшла на роботу рано-вранці, приходила додому пізно ввечері, одразу ж падала у ліжко та засинала до ранку. Власне, жодної уваги Сексу вона не приділяла. Лиш тільки іноді звала його до себе у ліжечко, гралася з ним пару хвилин пальчиками перед сном. Але же ж кишеня! Йому хочеться постійних ігор та ласки!
Тому й втік він від неї.

Наступним його власником став хлопчик років дванадцяти. Він приніс кошеня додому, але вже через день поїхав на літо до бабки в село. І, хто знає, чи були у нього там інші кошенятка? Напевно, ні.
Батьки хлопчика виявилися моложавою парою. Здавалося, ніби вони тільки й чекали на те, поки поїде їх синуля, аби звернути свою увагу на домашнього улюбленця. Вони поїли його молочком, гладили його, гралися з ним. Навіть брали до себе у постіль на ніч.
Але одного разу вони сильно посварилися та перестали розмовляти один з одним. Навіть спати стали в різних кімнатах. Ну а про кошеня взагалі забули.
Через те втік він і від них.

Після цього кошеня прибилося до рок-музиканта. Той був дуже популярним виконавцем, але все рівно завжди знаходив час для Секса, всюди його таскав з собою: і на репетиції, і на концерти, і в сауну. Показував своїм подружкам, та й просто чужим дівчатам. І навіть продюсеру своєму показав.
Після зустрічі з продюсером Секс втік від музиканта. Потворний гладкий дядька йому не сподобався. А приходити до нього, судячи з усього, треба було дуже часто.

Скоро Секс потрапив у монастир, але вже через пару днів втік звідти – ледь не помер від голоду. Нікому там не було діла до нього.

У той же день Сексн потрапив у гуртожиток філфаку. Це були кращі дні його життя! Тут він став загальним улюбленцем! Мешканці то однієї, то іншої кімнати тягнули його до себе аби погратися, покормити. Траплялося, на одну ніч Секс бував у десяти-двадцяти кімнатах.
Але це щастя тривало не довго. В середині липня майже всі мешканці гуртожитку роз’їхалися до домах, і залишився він на самоті. А тому пішов шукати своє щастя далі!

Він брів вулицями міста, вишукуючи приємні обличчя.

-Мяу! – Почув він зненацька.
Не може бути! Не може такого бути!
Поруч із ним стояв його рідний братик – кошеня на ім’я Оргазм. Він, виявляється, також втік від старих, немічних хіпі.
І стали вони мандрувати далі. Кошенята на ім’я Секс та Оргазм. Разом їх брали до себе з більшою охотою.

  • 1
sparrow_hawk August 30th, 2010
круто %)

melamory_s August 30th, 2010
простите за занудство, но не мешало бы вычитать на предмет литературного языка.

synaptica August 30th, 2010
дааа... нормально котята так шарятся.)
только со всеми этими приключениями котенок должен был превратиться в мощного котяру.

pavel_gordey October 9th, 2010
Супер! +++

  • 1
?

Log in

No account? Create an account