?

Log in

No account? Create an account

Шагаю по Пути


Previous Entry Share Next Entry

Світовий рекорд

- Гуртуймося, дітки, гуртуймося! – Кричала вчителька. – Не відстаємо один від одного! Проходимо сюди!
Вона зачекала, поки усі її вихованці закотяться на оглядовий майданчик, перерахувала їх три рази та промовила до екскурсовода:
- Починайте!
- Шановні діти! Ви бачите одне з чудес нашого світу, так звану «Літаючу гору». Така гора є однією із величезної, незчисленної кількості гір, що ви могли бачити в будь-якій частинці нашого світу. Та й з цього місця ви можете побачити щонайменш тисячу схожих об’єктів рельєфу нашої планети. Ось подивіться туди, туди та туди. Але ця гора, як ви бачите, незвичайна. Вона – літаюча.
Діти заворожено дивилися вгору, на величезний безформний об’єм, що застиг над їхніми головами.
- Взагалі, в усьому світі налічується кілька сотень таки гір. Але в наших краях вона єдина. По всьому світу вчені з різних галузей науки вже сотні наносекунд вивчають цей природний феномен. Усі закони існуючої фізики доводять те, що це явище просто не може існувати. Гора не може просто так висіти у повітрі. І, що найцікавіше, історія спостережень за горою каже нам, що гора не просто так висить у повітрі, а потрохи рухається в отой от бік. Повільно-повільно. Нанометри у наносекунду. Багато теорій науковці запропонували для пояснення цього загадкового явища, але жодна із них не підтвердилась. Наприклад, вчені із університету Хркмуну, що розташований неподалік звідси, довгий час вважали, ніби поясненням літаючої гори може бути надприродний магнетизм, що властивий нашій місцині. Проте поки що практичні досліди спростовують цю гіпотези. Жодний об’єкт будь-якого розміру, що вони намагалися закинути у повітря неподалік від нашої гори, не виявив й найменшої аномальної гравітаційної поведінки. Тепер вчені вважають, що для подальших досвідів необхідно зробити повно розмірну копію гори та запустити її в гору. Але сучасний стан наукової думки не дозволяє це зробити. Тому вірне чи невірне їхнє припущення, покаже лише віддалене майбутнє. Ми же можемо лише захоплюватися небаченим краєвидом, що розгортається звідси, фотографуватися на його фоні на покупати сувеніри із зображенням нашої «Літаючої Гори».
Школярі радісно галасуючи покотилися до сувенірної лавки. Лише Ууумпкро продовжував захоплено дивитися на гору. На велику, безформну, незворушну гору, що закривала собою півнеба. Це був найкращій день в його житті!
- Ходімо! – Сказала вчителька та легенько підштовхнула Ууумпкро. Той покотився за рештою своїх однокласників. Так зручно бути кулею!

Боб Бімон розігнався, відштовхнувся, стрибнув, завис у повітрі, і тут же приземлився. Все відбулося так швидко!
І що це? Такого не може бути! Вісім-дев’яносто! Вісім-дев’яносто! Ві-сім! Де-в’я-но-сто!!! Новий світовий рекорд!
Це був найкращій день в його житті!

  • 1
antiolya December 14th, 2008
нова теорія існування паралельного життя, котре рухається з набагато більшою швидкістю. а чого кулі? я думала слизь якась =)

sicheslavets December 14th, 2008
Ідеальная форма.

sparrow_hawk December 14th, 2008
цікаво

я з дитинства уявляв собі такі мікросвіти і як з них наш виглядав би

yavas December 16th, 2008
теперь расскажи смысл а то я не панима ыыыыыыыыыы

sicheslavets December 16th, 2008
Блин...
Смысл в том, что в рассказе сделано допущение, что в нашем же измерении существует другая форма жизни. К примеру, маленькие разумные шарики, живущие со скоростью в миллиарды раз большей, чем мы. Поэтому мы их не видим, а они нас видят. И думают, что мы - большие бесформенные горы. Некоторые из этих гор (к примеру, прыгающие люди) ведут себя очень странно. Они просто висят в воздухе, вопреки всем законам физики.
Рассказ ведется про школьную экскурсию таких вот маленьких разумных шариков к летающей горе, которая, на самом деле, Боб Бимон - легендарный чемпион мира про прыжкам в длинну.

yavas December 16th, 2008
я, в общем, так и понял твой замысел. но есть мнение, что ты опоздал.

http://lleo.aha.ru/arhive/fan2004/na_mesto.shtml

sicheslavets December 16th, 2008
Есть позозрение, что и ЛЛЕО опоздал :)

  • 1