?

Log in

No account? Create an account

Шагаю по Пути


Previous Entry Share Next Entry

Фарамазолін як спосіб існування

До певного часу ти не відчуваєш своєї залежності. Що може бути більш буденно та безпечно, ніж закинути голову трохи вверх і закрапати спочатку в праву, а потім і в ліву ніздрі по кілька великих холодних крапель? Та навіть матері дають своїм малюкам, що тільки-но народилися, цю заразу. Чому їх ніхто не попереджає, що малюк виросте та стане наркоманом?

Пам'ятєш свою першу свідомо прийняту дозу. Років, напевно, вісім-десять. Ви вже жили у новій квартирі, тому десь у той час.
Страшенно закладений ніс. І мати вперше дає тобі "дорослі" краплі із змістом нафтизину чи галазоліну (точно не можеш згадати) 0.1%. Ти крапаєш цю отруту в ніс. Невміло. Тому багато, як для маленьких дихальних шляхів маленької дитини. Тобі боляче та гірко - рідина потрапила на слизисту горла та язик. Тому мати дає тобі півапельсина, щоби перебити ці неприємні відчуття.
Ти лежиш на спині, сконцентрувавшись на своїх відчуттях. Рот уже не болить, проте приємне полегшення розпливається носоглоткою. Задля цього можна було трохи потерпіти. Ще і півапельсина отримав.

Тепер тобі тридцять, і ти не можеш жити без крапель для носу.

Ти сам не помічаєш, як прокидаєшся. У ледь свідомому стані ти ще не можеш думати та розмірковувати, проте одне відчуття перекриває тобі інші. Почуття дискомфорту. Ти ворочаєшся з боку на бік в надії, що воно пройде само, треба тільки трохи полежати на боці, протилежному "хворій" ніздрі. Проте це лікування нічим позитивним не закінчується.
Проходить час без сну, лише трохи марень. І тобі стає зовсім погано. Ти вже не можеш дихати. Всі клаптики твого тіла кричать тобі: "Закрапай ніс! Закрапай ніс!"
Зрештою ти не витримуєш, дістаєш руку з-під ковдри та намагаєшся намацати заповітний флакон, що повинен лежати десь на тумбочці поруч із ліжком. Завжди на своєму місці на відстані витягнутої руки.
Але сьогодні його не має. Ти раптом згадуєш, що забув флакон на роботі. Дурень! Скільки можна собі нагадувати, що треба мати два флакони крапель для носу: домашній та робочій. І от вкотре ти опиняєшся у подібній ситуації.
Тобі погано, і з кожним подихом стає ще гірше. Тобі здається, що ти задихаєшся.
Ти стаєш на ноги, запалюєш світло у кімнаті та перериваєш усю кімнату в пошуках старого флакону та надіях, що в ньому залишилось бодай пів краплі,рятувальні пів краплі.
Але флакон абсолютно сухий.
Паніка охоплює тебе. Ти вже не розумієш, що твориш. Ти згадуєш, що у дитини, у твоєї маленької дитини, здається, є якісь дитячі краплі для носу. Забувши про голос розуму, ти кидаєшся в дитячу кімнату. Дитину будити не можна - хоч щось ти все ще розумієш. Але ж твій ніс! Ти підсвічуєш собі ліхтариком на телефоні та навшпиньках носишся по кімнаті. Де? Де ці кляті краплі? Знаходиш у найдальшому куті. Дитина вже починає ворочатися. Ти хапаєш флакон і миттю вибігаєш з кімнати. Ти сидиш на кухні, заганяєш половину ємкості з якоюсь несильною, розрахованою на немовлят, лікарняною рідиною в одну ніздрю, а іншу половину - в другу. І тобі стає трохи легше. Зовсім трохи, проте легше.
І в цей момент дитя починає плакати.
Ти рано встаєш невиспаний та їдеш на роботу. Сьогодні без запізнень.
Ти сідаєш на своє робоче місце, знаходиш на столі поруч із клавіатурою улюблені краплі, використовуєш їх і щасливо сповзаєш кріслом. Це краще, ніж оргазм.
І так кожного дня.

  • 1
reznichenko_d September 7th, 2008
торчишь?

sicheslavets September 7th, 2008
Соскочил весной. Написал в момент ломкию

reznichenko_d September 7th, 2008
Знаю таких же горемык.
Что там хоть за алкалоид в этом формазолине?

senshi_no_rei September 7th, 2008
о_О

aleuna September 7th, 2008
у, как знакомо!

vinddetta September 7th, 2008
никогда не капала капли в нос. хваламаме!

yemeliana September 7th, 2008
шедевр

sparrow_hawk September 8th, 2008
та ну, жахи якісь

я під час нападів нежиті чи алергії крапаю в ніс, але колихвороба минає - перестаю

sicheslavets September 8th, 2008
У кого як. Знаю багатьох таких "наркоманів". Сам колись був таким.

espectra September 9th, 2008
как мне это знакомо(((

sicheslavets September 9th, 2008
Я весной помучился пару неделек, но соскочил.

espectra September 10th, 2008
у меня был период "отдыха" прошлым летом, но ненадолго)) только перешла с нафтизина на фармазолин)))

sicheslavets September 11th, 2008
Уууууу. Фармазолин - жесткая штука. 6 лет нан ей сидел. Советуюю быстрее избавляться от нее.

  • 1